PULMAPAKETID

Pulmi on erinevaid – suuremaid paljude külalistega või väikses pereringis väiksemaid tseremooniaid. Laulatus või registreerimine, kirikus või looduslikult kaunis kohas. Suvised, sügisesed, kevadised ja talvised pulmad – nad on kõk erinevad ja omanäolised. Selleks, et leiaksite just Teile sobiva paketi, pakun allpool pulmapildistamisel omaltpoolt valiku. Pakette saame vajadusel kohandada ka Teie soovidele vastavaks.

VÄIKE PAKETT 200€   Pakett sisaldab: ilupildid, tseremoonia, õnnitlused, grupipilt.

KESKMINE PAKETT 300€   Pakett sisaldab: ettevalmistused, detailid, ilupildid, tseremoonia, õnnitlused, grupipildid.

SUUR PAKETT 500€   Pakett sisaldab kogu pulma jäädvustus ettevalmistusest kuni pulmapäeva lõpuni (maksimaalselt 00:30).


ENNE PULMAPÄEVA

KIHLUSE VÕI PULMA EELSESSIOON  Eelsessioon on hea võimalus fotograafil ja pruutpaaril üksteist tundma õppida. Sessioon võiks toimuda paar-kolm nädalat enne  pulmapäeva. Hea mõte on pildistamine planeerida enne pulmapäeva ajale, mil pruudile on tehtud proovimeik ja -soeng. Sessioonil valminud pilte on hea kasutada pulmas pulmaoksjonil, tänukinkideks või vanemate albumiks.

BUDUAARI FOTOSESSIOON PRUUDILE  Kena idee teha pruudil oma tulevasele kaasale sensuaalsetest piltidest üllatuskingitus pulmapäevaks. Samuti saab pildistamise planeerida päevale, mil pruudile on tehtud proovimeik ja -soeng.