BUDUAARI FOTOSESSIOON

Sa oled kena ning miks seda mitte jäädvustada! Läbimõeldud stiil, riietus ja rekvisiidid, sinna juurde professionaalne jumestus ja soeng ning tulemus jääb imekena. Sessioonil valminud pildid on intiimne ja personaalne kingitus oma kallimale. Buduaari fotosessioon tõstab naises sensuaalset eneshinnangut, annab “powerit”. Kingi endale sessiooni kogemus ning pildid jäävad meenutama seda ka paljude aastate pärast. Tähista naiseks olemist. Lihtsalt tule ja naudi uut kogemust!

Buduaari sessioon on mõeldud naisele. Sessioon on personaalne ning kujundatud vastavalt kliendi soovile. Saab pildistada nii pool kaetult, lihtsalt seksikas riietuses kui ka ilma riieteta. Kõik sõltub Sinu enda mugavusest, tundest ja soovist. Mängida saab nii varjudega kui ka teha puhtaid ja naturaalseid pilte. 

VÄIKE PAKETT 60€

Sessiooni kestvus on 60 minutit. Tulemusena valmib 20 hoolikalt töödeldud (värviline ja mustvalge) pildifaili privaatses veebigaleriis. Kingituseks 20 pilti (10x15cm paberil) kinkekarbis.

SUUR PAKETT 110€

Sessiooni kestvus on 90-120 minutit. Tulemusena valmib 40 hoolikalt töödeldud (värviline ja mustvalge) pildifaili privaatses veebigaleriis. Kingituseks fotoraamat (28x20cm).